dekanát Ba-stred dekanát Pezinok dekanát Šamorín
dekanát Ba-sever dekanát Senec dekanát Šaštín
dekanát Ba-juh dekanát Senica
dekanát Malacky dekanát Skalica dekanáty v čase zriadenia arcidiecézy

 

dekanát Bratislava - stred
Dekan: Ján Adamus
Školský dekan pre cirkevné školy: ThDr. Peter Slepčan, PhD.
Školský dekan pre štátne školy: PaedDr. Marian Kráľ

Ježišovho Srdca, (Kramáre) Klenová ul.
Kalvária
Kráľovnej rodiny, Teplická ul.
Najsvätejšej Trojice, Veterná ul.
Nové Mesto (Blumentál), Vazovova ul.
Pomocnice kresťanov, Miletičova ul.
Prievoz
Rača
Svätého Martina, Kapitulská ul.
Svätej Alžbety (Modrý kostol), Bezručova ul.
Trnávka
Vajnory

dekanát Bratislava - sever
Dekan: Mons. Félix Mikula
Školský dekan: Štefan Herényi

Borinka  (okres Malacky)
Devín
Devínska Nová Ves
Dlhé Diely
Dúbravka
Karlova Ves
Lamač
Marianka 
(okres Malacky)
Stupava 
(okres Malacky)
Vysoká pri Morave
Záhorská Bystrica
Zohor 
(okres Malacky)

dekanát Bratislava - juh
Poverený dekanskou službou: ThLic. Jozef Vadkerti
Školský dekan: Jozef Dúc

Čunovo
Jarovce
Petržalka (I.), Daliborovo nám.
Podunajské Biskupice
Rusovce
Sedembolestnej Panny Márie, (Petržalka III.-Lúky) Betliarska ul.
Svätej rodiny (Petržalka II.), Romanova ul.
Vrakuňa

dekanát Malacky
Dekan: Ján Hudec
Školský dekan: Edward Hering, CR

Gajary
Jablonové
Jakubov
Kuchyňa
Láb
Lozorno
Malacky
Malé Leváre
Pernek
Plavecký Mikuláš
Plavecký Štvrtok
Rohožník
Sološnica
Studienka
Veľké Leváre
Záhorská Ves
Závod

dekanát Pezinok
Dekan: Jozef Mišík
Školský dekan: Pavol Póša

Báhoň
Budmerice
Častá
Doľany
Dubová
Grinava
Modra
Pezinok
Slovenský Grob
Svätý Jur
Šenkvice
Štefanová
Viničné
Vištuk

dekanát Senec
Dekan: ThDr. Stanislav Stohl, PhD.
Školský dekan: Andrej Šottník

Bernolákovo
Blatné
Boldog
Čataj
Dunajská Lužná
Chorvátsky Grob
Ivanka pri Dunaji
Kaplná
Kostolná pri Dunaji
Kráľová pri Senci
Most pri Bratislave
Senec
Tomášov
Veľký Biel

dekanát Senica
Dekan: Mons. Karol Martinec
Školský dekan: ThLic. Miloš Kohútek

Brezová pod Bradlom
Cerová
Dojč
Hradište pod Vrátnom
Jablonica
Koválov
Myjava
Osuské
Plavecký Peter
Prievaly
Rohov
Senica
Sobotište
Turá Lúka (časť mesta Myjava)
Vrbovce

dekanát Skalica
Dekan: ThLic. Roman Stachovič
Školský dekan: PaedDr. Martin Jozef Bartoš, O. Praem

Brodské
Gbely
Holíč
Chropov
Kopčany
Petrova Ves
Radošovce
Skalica
Unín

dekanát Šamorín
Dekan: Alexander Nasvadi
Školský dekan: PaedDr. Pavol Myjavec, PhD.

Báč
Blahová
Eliášovce (časť obce Nový život)
Holice
Horný Bar
Lehnice
Šamorín
Štvrtok na Ostrove
Veľká Paka
Vojka nad Dunajom
Zlaté Klasy

dekanát Šaštín
Dekan: JCLic. Milan Čaniga
Školský dekan:
Marian Vojtko

Borský Mikuláš
Borský Svätý Jur
Čáry
Kuklov
Kúty
Lakšárska Nová Ves
Moravský Svätý Ján
Smolinské
Šaštín-Stráže
Štefanov