od r.1919/22     C                                                                                                                           vysvetlivky a skratky

Meno, (Rehoľa), Titul   ŽIVOTOPISNÉ ÚDAJE
Cabaj Imrich TT

kap. 1955-1956 Stupava

Cár Jaroslav, OFM Conv. TT
BA
nar. 9.2.1978 v Humennom, ord. 16.7.2005; kap. 16.7.2005 Ba-Karlova Ves; adm. 30.11.2008 Fier (Albánsko); výp. 1.7.2015 Ba-Karlova Ves; uvoľnený zo služieb arcidiecézy 28.2.2017; kap. 1.8.2018 Ba-Karlova Ves
Casas Antonio J. Montes TT pozri: Montes
Cedzo Michal, SDB BA výp. 1.2.2019 Ba-Mamateyova
Cepko Jaroslav TT diakon 1.8.2002 Ba-františkáni; uvoľnený zo služieb arcidiecézy 30.11.2002
Ciaglo Wladislaw, MIC TT nar. ..19 v , ord. ..; kap. 1.7.2007 Dudince
Cibira Karol, Dr. TT nar. 22.4.1915 v Machulinciach, ord. 16.6.1940; kap. Pezinok, 1942 Bratislava-Rača; prof.bisk.gymnázia 1943 Trnava, 1945 Banská Štiavnica, 1946 Hlohovec; PhDr. 1947; (...); adm. (1971) Santovka
Cibira Peter TT nar. 26.8.1971 v Zlatých Moravciach, ord. 31.8.1996; kap. 1.9.1996 Piešťany, 1.7.1997 Ba-Nové mesto; adm. 1.7.2000 Suchá nad Parnou; zastupujúci šk.dekan 25.1.2006 dekanát Trnava A; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Cibula Juraj, SVD BA ord. 2014; výp. 1.7.2014 Ba-UPC
Ciepielski Artur BA
RO
nar. 2.12.1966 v Pionki (PL), ord. 28.8.1993; inkardinovaný do Bratislavskej arcidiecézy 2011; výp. 2011 Ba-Rača; far. 1.8.2014 Prievaly; exkardinovaný do Rožňavskej diecézy
Cigánek Jozef, CC, ThLic. TT nar. 27.1.1919 v Lakšárskej Novej Vsi, ord. 31.3.1945; kap. Zlaté Moravce, 1948 Levice, m.p. 1950, kap. 1964 Trnava-mesto, 1966 Senec, adm. 1968 Záhorská Ves, 1975 Hrachovište, 1976 Prievaly,
Cigánek Stanislav BA nar. 19.8.1981 v Prahe, ord. 13.6.2009; kap. 1.7.2009 Senica; suspendovaný a exkomunikovaný 18.12.2009
Ciutti Irenej TT nar. 9.1.1960 v Trnave, ord. 17.6.1984; kap. 1984 Šurany; 1985 ZVS; kap. 1985 Šurany, 1988 Malacky; far. 1990 Kúty; uvoľnený z arcibiecézy 1.7.1995; zastupovanie 1995 Topoľčianky; adm. 1996 Senohrad, 1.8.2002 Hrachovište; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Csányi Martin, ThDr. TT nar. 2.9.1892 v Tvrdošovciach, ord. 23.6.1918; kap. Šamorín, 1922 Tomášikovo; adm. 1926 Hokovce; kap. 1927 Kamenný Most, 1928 Komárno, 1929 B. Štiavnica; far. 1938(39) Štefultov; škol.inšpektor 1941; n.o. 1959; adm. 1962 Hokovce; okr. dekan; n.o. 1962 B. Štiavnica, + 15.11.1978
Csányi Vojtech TT nar. 11.4.1898 v Hlohovci, ord. 25.2.1934; kap. Gúta, Kostolná Gala, 1935 Mostová Kerť; adm. 1936 Košúty; far. 1940 Slovenský Meder, 1945 Sv.Michal nad Žitavou
Csaplár Ján TT nar. 23.6.1911 v Trstenej na Ostrove, ord. 29.6.1937; kap. 1937 Želiezovce, Lekýr, 1938 Sakáloš, 1939 Veľký Fedýmeš, 1940 Kamenica nad Hronom, 1941 Šurany, Trnovec nad Váhom, 1947 Gajary, 1949 Trstice; adm. 1949 Dolný Bar, 1973 Hroboňovo, 1974 Jahodná; n.o. Kostoľné Kračany; + 23.6.2000
Cséfalvay Jozef TT nar. 8.3.1913 v Ba, ord. 29.6.1937; kap. Levice; prof.náb. 1941 Dun.Streda; kap. Veľký Cetín; adm. 1946 Kamendín; far. tamtiež; 1977 obvodný dekan
Cseffalvay Aladár TT z diec. Nitr.; cur. Ursul. (1948) Modra
Cséffalvay Vojtech TT nar. 8.5.1909 v Senici, ord. 8.5.1932; kap. Dvory nad Žitavou, 1933 Hronovce, 1935 Svätý Michal, 1936 Tekovská Nová Ves, 1937 Svätý Peter; výp. 1939 Budapešť-Herminamező, 1941 Budapešť-Kőbánya, 1942 Budapešť-Új Szent János-kórház, 1943 Budapešť-Belváros; adm. Dolný Ohaj, 1947 Nenince; (...); adm. (1971) Kostolná pri Dunaji
Cseri Ján TT nar. 14.9.1920 v Balogu n. Ipľom, ord. 29.6.1947; kap. Jacovce, 1951 Senec, 1952 Šamorín, 1953 Levice, 1955 Kolárovo; far. 1956 Veľké Ludince; + 14.12.1985, pochovaný v Balogu nad Ipľom
Cseri Štefan TT nar. 2.6.1903 v Novej Vsi nad Ipľom, ord. 29.7.1928; kap. Dunajská Streda, 1931 Diosek; adm. 1933 Arcibiskupský Lél, Ekel; far. 1936 tamtiež; zást.dekana 1937 dekanát Komárno; far. 1944 Veľký Meder
Cservenka Jozef TT nar. 30.5.1907 v Nesvadoch, ord. 19.3.1933; kap. Komjatice, Podunajské Biskupice, 1934 Diosek, 1935 Veľké Leváre, Veľký Kýr; suspendovaný, excomtnunicatus 1936
Csókás Karol TT nar. 30.12.1895 v Brutoch, ord. 14.7.1918; kap. Karancsság; medzitým adm.; katechéta 1924 Budapest; kap. Budapešť-Lipótváros, 1931 Budapešť-Belváros; adm. 1939 Gúta; far. tamtiež
funkcionár "Mierového hnutia katolíckych duchovných"; kanonik bratislavskej družnej kapituly 27.3.1951
Csomor Hugo TT nar. 1.4.1889 v Trnave, ord. 10.8.1911; kap. Gajary; adm. 1914 Rarbok; voj.duchovný; adm. 1919 Vrbové, 1922 Lakšárska Nová Ves, 1930 Devínska Nová Ves, 1934 Závada
Csomor Július TT nar. 6.2.1962 v Leviciach, ord. 31.10.1992; kap. 1992 Dunajská Streda; far. 1994 Gbelce, 1.7.2000 Galanta, 15.11.2004 Tvrdošovce; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Nitrianskej diecézy
Csonka Karol TT nar. 13.7.1940 v Bíni, ord. 20.6.1971; kap. 1971 Nové Zámky, 1972 Dunajská Streda; adm. 1973 Dolný Bar, 1976 Kamenné Kosihy, 1980 Chyndice, 1986 Michal na Ostrove, 1988 Dolné Semerovce, 1992 Kamenica nad Hronom; kap. 1996 Tvrdošovce, 1.9.;1996 Šahy; adm. 1997 Želovce, 1.7.2001 Veľká Čalomija; + 15.8.2003, pochovaný v Bíni
Csontos Ladislav, SJ, prof., RNDr., PhD. TT
BA
nar. 25.3.1952 v Piešťanoch, ord. 16.2.1980; novicmajster 1990 Trnava; kap. 1990 Ba-Jezuiti; tajomník provinciála 1991 Ba; výp 2004 Ba; dekan TF TU
Csudai Sándor (Alexander) TT nar. 2.11.1924 v Hronovciach (Čajakove), ord. 12.6.1949; kap. 1949 Nemčiňany, 1951 Tekovské Lužany; adm. 1952 Komárno, 1955 Demandice; výp. 1999 Štúrovo
Cubínek Emanuel, OFM TT prof. gymn. (1948) Malacky
Cvíčela Vitál TT nar. 9.6.1909 v Kľačanoch, ord. 24.3.1935; kap. Jacovce, 1938 Preseľany; adm.  Dolný Badin; kap. Čachtice; adm. 1939 Hrachovište, 1944 Smolenice; far. tamtiež; + 23.5.1974
Czapalay Štefan TT nar. 27.4.1886 v Psároch, ord. 24.2.1910; kap. Budapešť, Dvorníky, 1911 Opatovce nad Žitavou, 1915 Budmerice; voj.duchovný 1916; far. 1917 Blatné, 1934 Dolný Ohaj; adm. 1944 Veľké Hyndice; n.o. 1948
Czaudt Ľudovít TT nar. 22.8.1875 v Horných Žemberovciach, ord. 10.3.1900; kap. Moravany nad Váhom, Majcichov, 1904 Márianosztra, 1905 Dolná Krupá, 1908 Nadlice, Suchá nad Parnou, Piešťany; far. 1910 Stará Lehota, 1921 Hrádok
Czerwinski Dominik Jaroslav, CC TT nar. 17. 10. 1965 v Gdaňsku (Polsko), ord. 21.5.1994; kap. 1994 Marianka; r.d. 1994 Zlaté Moravce; r.d. 1998 Poľsko; pastorácia 2003 Brazília
Czigány Imrich TT nar. 14.4.1917 v Jelšovciach, ord. 15.6.1941; kap. Vráble, 1943 Nové Zámky; zast.adm. 1945 Kamenica nad Hronom; kap. Kolárovo; (...); adm. (1971) Tekovské Lužany; dekan
Czuczor František Melicher, OSB, Dr. TT nar. 18.9.1913 v Nových Zámkoch, ord. 6.6.1937; prof, OSB Komárno; 1939 Györ; 1940 Budapešť; 1945 Komárno; adm. 1946 Košúty; 1948 Čalovo; m.p. 1950; adm. 1956 N.Bašta; 1958 Čoltovo; 1962 Plešivec; 1967 Trávnik
Czuczor Jozef TT nar. 5.11.1949 v Nových Zámkoch, ord. 17.6.1972; kap. 1972 Komárno; adm. 1974 Tomášov, 1989 Svodín; far. 1.8.2001 Šahy; dekan 15.8.2001 dekanát Šahy; far. 15.11.2005 Vrakúň; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Czuczor Melchior, ThDr., OSB TT adm.-zast.vikár (1948) Košúty
Czuczor Pavol TT nar. 4.1.1911 v Nových Zámkoch, ord. 15.6.1935; kap. 1935 Príbeta; adm. 1940 Zemné; far. tamtiež; šk.dekan 1953; + 20.1.1988
Čajkovský Evarist
(Czaykowski)
TT nar. 4.4.1858 v Ba, ord. 1.9.1882; kap. Ostrihom-Belváros, 1883 Ba, 1885 Ban.Štiavnica, Komárno; far. 1888 Veselé, 1897 Marianka, 1901 Ba-Nové Mesto, 1920 Marianka; asesor 1906; Mons. 1908; kanonik 1928 Ba
Čaniga Branislav TT
BA
nar. 13.6.1972 v Partizánskom, ord. 15.6.1996; kap. 1.7.1996 Nové Zámky; adm. 1997 Joliet (USA), 15.8.2003 Ba-Lamač; šk.dekan 2006 dekanát Bratislava; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Bratislavskej arcidiecézy; dekan 8.4.2008 dekanát Ba-sever; far. 1.7.2010 Ba-Blumentál, 1.7.2016 Bernolákovo
Čaniga Milan, JCLic. TT
BA
nar. 29.3.1967 v Topoľčanoch, ord. 17.6.1990; kap. 1990 Podunajské Biskupice, 1991 Senec, 1992 Vráble, 1992 Skalica; far. 1994 Ružindol; obhajca zväzku 10.12.1999; adm. 1.7.2005 Moravský sv.Ján; far. 15.12.2005 tamtiež; dekan 15.7.2006 dekanát Šaštín; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Bratislavskej arcidiecézy; cirk.sudca 8.5.2008
Čapkovič Anton Alojz, OFM TT nar. 28. 4. 1921 v Žiline, ord. 18.8.1945; kap. 1946 Trnava-Tulipán, 1947 Hlohovec; prof.náb. 1948 Skalica; sp.k. 1950 Skalica; kap. 1957 Topoľčany; adm. 1959 Dolná Krupá; n.o.-sekretár provincie 1987 Trenčianske Bohuslavice; n.o. 2006 Hlohovec
Čapla Ján, SDB, ThLic. TT
BA
nar. 16.4.1957 v Senci, ord. 18.1.1985; výp. 1.9.2000 Ba-Trnávka; špirituál bohoslovcov v saleziánskom seminári 27.12.2000 Ba-Dúbravka; misia v Baku (Azerbajdžan); adm. 1.10.2009 Ba-Miletičova; uvoľnený z arcidiecézy 31.8.2016
Čaputa Blažej, Ing. TT nar. 29.10.1967 v Ba, ord. 12.6.1999; kap. 15.6.1999 Piešťany; adm. 1.9.2000 Bzince pod Javorinou; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Čársky Ján TT nar. 14.9.1912 v Gbeloch, ord. 17.5.1936; kap. Banská Štiavnica, 1938 Ba-Rača; adm.1940 Veľké Leváre; škol.inšpektor 1943 oblasť Malacky; adm. 1944 Pernek
Čársky Ľudovít TT nar. 30.9.1929 v Malackách, ord. 26.6.1952; kap. 1952 Trnava-sv. Mikuláš; prefekt kňazského seminára 1956 Ba; kap. 1959 Šurany; adm. 1963 Michal nad Žitavou; far. 1999 tamtiež; + 27.3.2001
Čelovský Lukáš František, OSchP, MUDr. TT nar. 31. 5. 1958 v Radaticiach, ord. 13.10.1990; výp. 1990 Dolné Dubové,
Čepček Ján TT nar. 12.4.1913 v Topoľčiankach, ord. 29.6.1937; kap. Pezinok; 1939 Bojná; adm. 1940 Šulekovo; kap. 1941 Mojmírovce; adm. 1943 Krušovce; kap. 1944 tamtiež; adm. 1945 Jacovce; far. 1945 Čataj; adm. 1959 Michal n. Žit.; 1963 Jasl. Bohunice
Čerei Štefan TT z diec. Ban.B.; m.p. (1948) Banská Štiavnica
Čeri Ladislav, Mons. TT nar. 18.10.1925 v Komjaticiach, ord. 25.8.1968; kap. 1968 Levice, 1969 Kolárovo, 1970 Ba-sv.Martin; ceremonár, archivár 1973 Trnava; riaditeľ ABÚ 1990 Trnava; konzultor 2000; člen arcidiecéznej ekonomickej rady 28.1.2002; prelát 2004; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Čermák Ján TT nar. 15.12.1909 vo Veľkých Levároch, ord. 24.3.1935; kap. Dolná Krupá, 1936 Krakovany, Nové Mesto nad Váhom, 1937 Krakovany; adm. 1938 Bohunice; far. 1940 tamtiež
Čermák Juraj TT nar. 3.11.1952 v Uherskom Hradišti, ord. 6.6.1976; kap. 1976 Tvrdošovce; 1977 ZVS; kap. 1979 Topoľčany, 1980 Senec; adm. 1984 Čáry; far. 1992 Abrahám; cirkevný sudca 10.12.1999; + 14.8.2003, pochovaný v Šintave
Čerňanský Pavol, SDB TT nar. 23.1.1922 v Malej Čiernej, ord. 26.12.1950; 1950 m.p.; kap. 1970 Jacovce; adm. 1970 Blesovce; n.o. 15.7.1998 Ba, Pezinok, Galanta-Hody; + 19.4.2007
Černík Alojz TT nar. 31.5.1857 v Bojkoviciach na Morave, ord. 16.8.1880; kap. Budaörs, 1881 Budapešt X., 1884 Budapešť-Vár; far. 1889 Chrašťany; asesor 1926
Černý Rafael, SDB TT nar. 26.9.1924 v Sobotišti, ord. 1.7.1952; asistent 1954 Belgicko; misionár 1969 Luxenburg; profesor 1970 Taliansko; profesor na gymnáziu 1992 Šaštín; výp. 1994 Ba-Miletičova; + 9.12.2006
Červeňanský Milan TT nar. 8.10.1975 v Myjave, ord. 14.6.2003; kap. 14.6.2003 Malacky, 15.7.2004 Ba-Rača, 1.7.2005 Levice; adm. 1.7.2006 Hrádok; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Červený Marian, ThDr., PhD. TT
BA
nar. 17.6.1955 v Topoľčanoch, ord. 11.6.1978; kap. 1978 Piešťany; 1980 ZVS; kap. 1982 Ba-sv. Martin, 1982 Zlaté Moravce; adm. 1988 Brestovany; sp.k. 1.8.2003 Ba-alžbetínky; far. 15.7.2004 Most pri Bratislave; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Bratislavskej arcidiecézy; far. 1.7.2009 Ba-sv.Martina, 1.7.2011 Ba-Čunovo
Čierny Ján TT nar. 4.7.1926 v Prochoti, ord. 29.6.1958; kap. 1958 Krakovany; 1963 Nové Zámky; 1966 Ba-Nové Mesto; adm. 1970 Sobotište
Čierny Vavrinec TT nar. 8.2.1887 v Hornej Trnávke, ord. 1.7.1911; prijatý z Banskobystrickej diecézy 3.11.1939; adm. Biksard, 1940 Kuklov, 1942 Čáry; inkardinovaný 29.12.1943
Čík Stanislav Xavér, CCG, ThDr. TT nar. 2.2.1916 v Ba-Rači; r.1932 vstúpil do Kongregácie bratov tešiteľov Božského Srdca z Getsemani, noviciát Tullmerbach (Rakúsko); teológiu študoval v Bratislave a Brne; ord. 5.6.1939; štúdiá v Ba; ThDr.1941; po r. 1945 práca s akademickou mládežou, prof. gymn. Levice; šéfredaktor Katolíckych novín 1948; internovaný v Podolínci apríl 1950, odkiaľ sa mu v júli 1950 podarilo utiecť; emigrácia jar 1951: Vied, Mníchov, december 1951 Rím; spoluzakladateľ Slovenského katolíckeho ústredia v Ríme; zakl.časopisu Hlasy z Ríma; pracoval ako koncilový expert počas Druhého vatikánskeho koncilu; spolupracovník biskupa P.Hnilicu v rámci diela Pro fratribus; vedúci Slovenskej katolíckej misie v Rakúsku 1971 Viedeň; návrat na Slovensko 1992; n.o. v ChD Pezinok; + 8.3.2003 Pezinok, pochovaný v Rači; písal pod pseudonymom Jozef Inovecký
Čirák Jozef, OFM BA sp.k. 1.8.2016 Ba-františkáni
Číž Miloš, PaedDr. TT nar. 14.9.1961 v Hlohovci, ord. 19.6.1989; kap. 1989 Jacovce; far. 1991 Jacovce, 1994 Palárikovo; + 3.7.2006
Čížik Ján, Mons., ThDr. TT nar. 11.5.1916 v Ba, ord. 16.6.1940; kap. 1940 Rača; štúdiá 1941 Viedeň; prof. bisk. gymn. 1942 Trnava; prefekt kňazského sem.1945 Ba; biskupský ceremoniár 1946 Trnava; ThDr. 1947;   archivár, notár cirk. súdu, cenzor1958; tajomník 1951; kanonik 1965; riaditeľ bisk. kanc. 1966; gen. vikár, pápežský prelát 1973; +
Čižmár Marián, ThDr., OSchP TT nar. 1.11.1953 v Belej nad Cirochou, ord. 6.6.1976; kap. 1976 Jankovce, 1977 Humenné, 1979 Zborov, 1981 Vranov nad Topľou, 1982 Trebišov; adm. 1984 Ohradzany, 1988 Nižný Medzev; tajomník BÚ 1990 Košice; far. 1991 Stropkov; odb. as. 1991 Spišské Podhradie; far. 1994 Košice; novic 1995 Noviciát Piaristov; archivár ABÚ 1996 Košice; výp., provinciálny sekretár 1.7.1999 Svätý Jur; uvoľnený zo služieb arcidiecézy 1.6.2000
Čižmár Martin TT nar. 4.7.1856 v Dlhej nad Oravou, ord. 19.3.1882; kap. Topoľčianky, 1886 Malé Opatovce; adm. 1887 Tesáre n.Žit.; kap. 1887 Sv.Benedik; adm. nov.1889 Csév; far. 1890 Dág, 1899 Senohrad; VAD ord. 1908; n.o. 1927
Čižmár Peter TT
BA
nar. 7.5.1979 v Partizánskom, ord. 12.6.2004; diakon 2003 Ba-Sv.Rodiny, 6.6.2003 Zlaté Moravce; kap. 12.6.2004 Levice, 1.7.2005 Banská Štiavnica, 10.11.2005 Preseľany, 1.11.2006 Skalica; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Bratislavskej arcidiecézy; kap. 1.7.2008 Malacky, 1.7.2012 Ba-Dúbravka, 1.7.2013 Ba-Blumentál, 1.7.2014 Ba-Sedemb.P.Márie; far. 1.7.2015 Plavecký Mikuláš, 1.7.2019 Gajary
Čongrády Viliam TT nar. 25.12.1909 v Novo Meste n. Váhom, ord. 29.6.1937; kap. Šoporňa, 1939 Borský Mikuláš; adm. 1939 Bzince pod Javorinou; kap. 1944 Zlaté Moravce; adm. 1947 Zlaté Moravce, 1948 Považany; bisk. šk. kom. okr. Hlohovec, 1954 B. Štiavnica; kap. 1955 Nové Zámky; adm. 1969 Plavecký Mikuláš, Blahová; 1970 n.o. CHD Pezinok
Čúlik Ernest TT nar. 6.5.1913 v Machulinciach, ord. 26.6.1938; kap. 1938 Topoľčianky; 1939 Chtelnica; 1940 Prašice; 1941 Jacovce; adm. Prenčov; 1953 Bzovík; okr. dekan; adm. 1959 N. Dedinka, (...), (1971) Nová Dedina; dekan
Čunderlík František, SDB BA nar. 9.8.1973 v Starej Ľubovni, ord. 18.6.2006; výp. 1.7.2011 Šaštín, 1.3.2017 Ba-Miletičova; uvoľnený zo služieb arcidiecézy 30.6.2017
Čurka Pavol TT nar. 6.6.1956 v Ba, ord. 15.6.1991; kap. 1991 Šaľa; far. 1992 Šaľa-Veča; adm. 15.7.2002 Horné Trhovište, 20.11.2007 Semerovo; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Nitrianskej diecézy
Čutora Štefan TT nar. 23.5.1949 v Senci, ord. 6.6.1976; kap. 1976 Dunajská Streda; adm. 1977 Baloň, 1978 Výčapy-Opatovce; m.p. 1979; adm. 1986 Diakovce; po úprave diecéz 14.2.2008 bol začlenený do Trnavskej arcidiecézy
Čverčko Ján, SDB BA sp.k. 1.9.2013 Šaštín-bazilika; výp. 1.3.2017 Ba-Miletičova, 1.4.2017 Ba-Mamateyova
Čvirik Cyril TT nar. 29.6.1893 v Palárikove, ord. 13.5.1917; kap. 1917 Suchá, 1918 Mor. Ján, 1919 N. Dedinka, 1920 V. Leváre, 1921 Levice; adm. 1926 V. Leváre; kap. 1927 Levice; adm. 1928 Bátovce; dekan, asesor; n.o. tamtiež; + 13.9.1979
Čúzy Stanislav BA nar. 22.3.1982 v Ba, ord. 16.6.2012; kap. 1.7.2012 Senica, 1.7.2013 Ba-Sedemb.P.Márie, 1.7.2014 Ba-Blumentál, 1.7.2017 Ba-Dev.N.Ves